Počasí

Čtvrtek Zataženo 11/2 °C
Pátek Oblačno 13/4 °C
Sobota Skoro jasno 14/9 °C
Neděle Polojasno 15/6 °C

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Mateřská školka > Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2023-2024

Informace o zápisu budou zveřejněny na vchodových dveřích MŠ, na internetu (stránky obce). Termín vyzvednutí žádostí v MŠ Pašovice od 1. 4. 2023 do 2. 5. 2023, nebo na internetových stránkách školy.

Zápis k předškolnímu vzdělávání bude ve středu 10. května 2023 od 10,00 do 15,00 hodin. 

Zákonný zástupce dítěte se dostaví s dítětem, vyplněnou a podepsanou  žádostí potvrzenou lékařem, občanským průkazem a rodným listem dítěte nutným k ověření údajů.

V případě, že počet žádostí o přijetí převýší počet volných míst, stanovuje ředitelka školy kritéria pro přijetí: viz příloha č. 1.

Každé žádosti bude přiděleno registrační číslo, které vám po přijetí žádosti bude oznámeno (ústně).  Rozhodnutí bude oznámeno zveřejněním registračních čísel přihlášených dětí: na vchodových dveřích budovy školy, na internetových stránkách školy. Vyvěšeno nejpozději do 15 dnů od ukončení zápisu po dobu 30 dnů. Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání lze podat nejpozději do 16. 5. 2022.

O přijetí vašeho dítěte bude v souladu s § 67 odst. 2 zákona č. 500/2004 Sb., správního řádu vyhotoveno písemné rozhodnutí, které bude součástí spisu vašeho dítěte ve škole. Tento spis je uložen v mateřské škole a vy máte možnost do něj nahlédnout. Přijatým dětem nebude rozhodnutí zasíláno písemně, bude vám na vyžádání předáno v mateřské škole. Případné rozhodnutí o nepřijetí k předškolnímu vzdělávání vám bude zasláno písemně do vlastních rukou, na vámi udanou doručovací adresu.

Více naleznete zde:

S osobními údaji bude Mateřská škola nakládat výhradně v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Informační memorandum o ochraně osobních údajů naleznete zde.