Počasí

Pátek Polojasno 10/2 °C
Sobota Zataženo 4/0 °C
Neděle Zataženo 3/-2 °C
Pondělí Jasno 0/-4 °C

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Mateřská školka > Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2020-2021

Informace o zápisu budou zveřejněny na vchodových dveřích MŠ, vyhlášeny místním rozhlasem, na internetu (stránky obce). Žádosti budou dané ke stáhnutí na stránkách MŠ (Obec Pašovice, MŠ), v krajním případě osobně v MŠ po tel. domluvě (tel: 605 009 942).

Zápis k předškolnímu vzdělávání bude vzhledem k současné situaci probíhat bez přítomnosti dětí od 2. května do 16 května 2020.

V tomto termínu doručte své řádně vyplněné a podepsané žádosti s přílohou čestného prohlášení o očkování dítěte a kopií očkovacího průkazu do schránky MŠ. Můžete i osobně po tel. domluvě. (572 672 323,  605 009 942).

V případě, že počet žádostí o přijetí převýší počet volných míst, stanovuje ředitelka školy kritéria pro příjetí: viz příloha č.1

Každé žádosti bude přiděleno registrační číslo. Rozhodnutí bude oznámeno zveřejněním registrační čísel přihlášených dětí: na vchodových dveřích budovy školy, na internetových stránkách školy. Vyvěšeno bude nejpozději do 15 dnů od ukončení zápisu po dobu 30 dnů.

V současné situaci budou rodiče informováni i individuálně po telefonu.

O přijetí vašeho dítěte bude v souladu s § 67 odst. 2 zákona č. 500/2004 Sb., správního řádu vyhotoveno písemné rozhodnutí, které bude součástí spisu vašeho dítěte ve škole. Tento spis je uložen v mateřské škole a vy máte možnost do něj nahlédnout. Přijatým dětem nebude rozhodnutí zasíláno písemně, bude vám na vyžádání předáno v mateřské škole. Případné rozhodnutí o nepřijetí k předškolnímu vzdělávání vám bude zasláno písemně do vlastních rukou, na vámi udanou doručovací adresu.

Více naleznete zde:

 

S osobními údaji bude Mateřská škola nakládat výhradně v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Informační memorandum o ochraně osobních údajů naleznete zde.