Počasí

Čtvrtek Jasno 14/2 °C
Pátek Jasno 14/1 °C
Sobota Polojasno 11/1 °C
Neděle Polojasno 15/6 °C

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Mateřská školka > Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2021-2022

Informace o zápisu budou zveřejněny na vchodových dveřích MŠ, na internetu (stránky obce). Žádosti budou dané ke stáhnutí na stránkách MŠ (Obec Pašovice,  MŠ), v krajním případě osobně v MŠ po tel. domluvě  (tel: 605 009 942).

Zápis k předškolnímu vzdělávání bude vzhledem k současné situaci probíhat bez přítomnosti dětí od 2. května do 16. května 2021. V tomto termínu doručte své řádně vyplněné, lékařem potvrzené očkování dítěte a podepsané žádosti do schránky MŠ. Můžete i osobně po telefonické domluvě. (572 672 323, 605 009 942).

V případě, že počet žádostí o přijetí převýší počet volných míst, stanovuje ředitelka školy kritéria pro přijetí : viz příloha č. 1.

Každé žádosti bude přiděleno registrační číslo, které vám po přijetí žádosti bude oznámeno telefonicky. Rozhodnutí bude oznámeno zveřejněním registračních čísel přihlášených dětí: na vchodových dveřích budovy školy, na internetových stránkách školy. Vyvěšeno nejpozději do 15 dnů od ukončení zápisu po dobu 30 dnů.

O přijetí vašeho dítěte bude v souladu s § 67 odst. 2 zákona č. 500/2004 Sb., správního řádu vyhotoveno písemné rozhodnutí, které bude součástí spisu vašeho dítěte ve škole. Tento spis je uložen v mateřské škole a vy máte možnost do něj nahlédnout. Přijatým dětem nebude rozhodnutí zasíláno písemně, bude vám na vyžádání předáno v mateřské škole. Případné rozhodnutí o nepřijetí k předškolnímu vzdělávání vám bude zasláno písemně do vlastních rukou, na vámi udanou doručovací adresu.

Více naleznete zde:

S osobními údaji bude Mateřská škola nakládat výhradně v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Informační memorandum o ochraně osobních údajů naleznete zde.