Počasí

Úterý Oblačno 2/-1 °C
Středa Polojasno 0/-3 °C
Čtvrtek Oblačno až zataženo se sněžením 0/-2 °C
Pátek Zataženo 4/-2 °C

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Likvidace komunálních odpadů

Likvidace komunálních odpadů

Poplatky za likvidaci komunálních odpadů v roce 2020

 

Poplatek za likvidaci komunálních odpadů v roce 2020 činí 450 Kč za 1 osobu, hlášenou k trvalému pobytu v obci Pašovice. (Tiskopis ODPADY pro trvale hlášené osoby)

 

Poplatek pro majitele rodinných domů, kteří nemovitost využívají k rekreaci, činí 450 Kč. ( Tiskopis ODPADY pro rekreační objekt)

 

Nájem popelnice od firmy RUMPOLD UHB:

 • Plechová popelnice o objemu 110 l         130 Kč
 • Plastová popelnice o objemu 120 l          130 Kč
 • Plastová popelnice o objemu 240 l          260 Kč

 

Možnosti úhrady tohoto místního poplatku:

 1. Poplatek můžete uhradit hotově v kanceláři obecního úřadu nejpozději do 28. 2. 2020. Při platbě odevzdáte vyplněný a podepsaný tiskopis, který jste mohli nalézt ve Zpravodaji obce Pašovice č. 3 nebo si jej můžete zde vyplnit a vytisknout (tiskopis ODPADY pro trvale hlášené osoby nebo tiskopis ODPADY pro rekreační objekt) a ihned obdržíte známku pro označení popelové nádoby na rok 2020.
    
 2. Poplatek můžete uhradit bezhotovostně nejpozději do 28. 2. 2020 na účet č. 10321721/0100. Jako variabilní symbol uvádějte číslo domu. Do poplatku nezapomeňte připočítat i částku za nájem popelnice, pokud používáte nádobu od firmy RUMPOLD UHB.
  Po zaplacení poplatku přineste do kanceláře obecního úřadu doklad, potvrzující uskutečněnou platbu, a vyplněný a podepsaný tiskopis, který jste mohli nalézt ve Zpravodaji obce Pašovice č. 3 nebo si jej můžete zde vyplnit a vytisknout (tiskopis ODPADY pro trvale hlášené osoby nebo tiskopis ODPADY pro rekreační objekt). Po předložení obdržíte známku pro označení popelové nádoby na rok 2020.
    

Obecně závazná vyhláška obce Pašovice č. 3/2019 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů 

Informace o sběrném dvoře a odpadovém hospodářství v obci Pašovice naleznete zde.