Počasí

Čtvrtek Skoro jasno 22/13 °C
Pátek Zataženo 23/14 °C
Sobota Oblačno až zataženo s bouřkami 23/18 °C
Neděle Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 28/17 °C

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Akce v okolí

Akce v okolí


Podzimní putování s broučky

Místo
Rožnov pod Radhoštěm
Datum konání

Podzimní putování s broučky dětský lampiónový průvod s programem připravovaným ve spolupráci s Městskou knihovnou v Rožnově p. R. Volný vstup.

Více

Jsme stále mladí

Místo
Rožnov pod Radhoštěm
Datum konání

Jsme stále mladí pořad ke dni Seniorů Akce se koná v Dřevěném městečku.

Více

Božská flétna

Místo
Rožnov pod Radhoštěm
Datum konání

Božská flétna Mezinárodní hudební festival o Panově flétně a jejích interpretech, mediální partner Český rozhlas Ostrava. Akce se koná v Dřevěném městečku.

Více

The Best of QUEEN aneb PRAGUE QUEEN a hosté

Datum konání
Typ

Velkolepý koncert plný nezapomenutelných hitů legendární kapely QUEEN Těšit se můžete nejen na skvělé výkony českých pěveckých es, ale i na fantastický výkon kapely PRAGUE QUEEN sestavené ze špičkových muzikantů české hudební scény. Vystoupí Bára Basiková, Václav Noid Bárta, Jaroslav Břeský, Pavlína Senic, David Uličník a Jana Feriová alias KARYA Večerem provede vynikající moderátor a bavič Vláďa Hron

Více

Black Hole Summit vol.1

Datum konání
Typ

5. října čtyři kapely z Česka a Slovenska rozpoutají apokalypsu, a v Klubu Mír otevřou černou díru, na čele toho všeho zahraje metalová legenda Elysium! Událost, na které nesmíš chybět.

Více

Templáři

Místo
Gahurova 5265, 76001 Zlín
Datum konání

Přednáška s videoprojekcí Čím to je, že jsou pro nás stále velkou inspirací i záhadou? Na přednášce pronikneme do tajemství řádu, jeho symbolů a do osudů výjimečných lidí. Objevíme snad i důvod, proč templáři a jejich ideál tak silně ovlivnili naše dějiny: Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.

Více

WITHIN DESTRUCTION TOUR 2019

Datum konání
Typ

WITHIN DESTRUCTION TOUR 2019 - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 11.10.2019 / od 18 hod NAHUM - death thrash (Ostrava) ...celebration of 15 years of total metal massacre... ...new album out...special show... www.facebook.com/nahummetal/ INNERSPHERE - melodic death (Plzeň) www.facebook.com/innerspheremetal/ PURNAMA - death black (Turnov) www.facebook.com/Purnama-294176080610664/

Více