Drobečková navigace

Úvodní stránka > Upozornění > Zlínský kraj 2009 > Košt slivovice - 1. ročník

Košt slivovice 1. ročník 

Pašovice 2002

 

 

Degustaca vzorků proběhla v pátek 15. 3. 2002.

 

Gořalu hodnotili tito chlapé

 

1. degustační skupina

2. degustační skupina

3. degustační skupina

ing.Stanislav Jahoda -Pašovice,

ing.Zdeněk Maňák - Uh.Brod,

Alois Drábek - Prakšice,

Petr Gajdůšek - Prakšice

ing.Vojtěch Pekař - Pašovice, Miroslav Zálešák - Prakšice,

Vojtěch Gajdůšek - Prakšice,

František Josefík - Pašovice,

Ing.Stanislav Jahoda - Pašovice 58

ing. Pavel Ondra - Pašovice,

Varaďa Karel – Pašovice,

Luděk Luks – Pašovice,

Varaďa Pavel –Pašovice ,

Ivan Čumíček – Pašovice

 

 

 

Předložené vzorky byly hodnocené podle mezinárodních hodnotitelských způsobů:

 

Barva

2 body

vůně

4 body

Vzhled

2 body

chuť a celkový dojem

12 bodů

 

Na prvním ročníku sa zešlo 76 vzorků a do finále sa dostaly týto vzorky:

 

TRNKY 2001

 

Vzorek č.

Pěstitel

Bydliště

body

Pořadí

64

Vladimír Hladiš

Pašovice 84

19,5

1

22

Josef Gajdůšek

Pašovice 226

19

2

60

Miroslav Zálešák

Prakšice 289

18,5

3

73

Alois Drábek

Prakšice 167

18,

4

48

Miroslav Horenský

Pašovice 178

17,5

5

2

Vlastimil Řezníček

Pašovice  12

17

6

24

Pavel Johaník

Pašovice 43

16,5

7

1

Luděk Luks

Pašovice 190

16

8

45

Vladimír Zemčík

Uherský Brod

15,5

9

 

 

TRNKY ARCHÍV

 

Vzorek č.

Pěstitel

Bydliště

Počet bodů

Druh -rok

Pořadí

59

Ing. Stanislav Jahoda

Pašovice 13

19,5

Trnky

1

41

Ing.Pavel Ondra

Pašovice

19

Trnky 95

2

54

Stanislav Fojtách

Pašovice

18,5

Trnky 94

3

40

Karel Varaďa

Pašovice

18

Trnky 97

4

11

Ivan Červenka

Pašovice

17,5

Trnky 2000

5

18

Arnošt Hilbert

Pašovice

17

Trnky  94

6

 

 

LETNÍ OVOCE

 

Vzorek č.

Pěstitel

Bydliště

Počet bodů

Druh –rok

Pořadí

65

Ivan Červenka

Pašovice 224

19,5

Meruňka 2000

1

17

Stanislav Kůra

Pašovice 160

19

Hrušky    2000

2

29

Karel Varaďa

Pašovice 219

18,5

Hruška    2001

3

44

Vladimír Zemčík

Uherský Brod

18

Hruška    2001

4

31

Josef Gajdůšek

Pašovice

17,5

Meruňka  2000

5

75

František Horenský

Pašovice

17

Hruška     2000

6